Hakkımızda

30 yılı aşkın tecrübe

1989 yılından beri, özellikle katodik koruma amaçlı Magnezyum, Alüminyum ve Çinko(Tutya) anot üretiminde faaliyet göstermekteyiz.

25 yılı aşkın bir süredir sektörde lider olarak bulunan Firmamız

AR-GE çalışmalarıyla uygulama deneyimini sürekli daha üst bir seviyeye çıkartarak, her türlü müşteri taleplerini karşılamak için yeterli bilgi ve donanıma sahiptir. Yıldırım Döküm olarak, 2015 yılında 30.000 m2 üzerine kurulumuş 5000 m2 kapalı alanı bulunan yeni fabrikamızı açarak katodik koruma alanında yeni bir soluk getirmiş bulunmaktayız.

Fabrikamızda magnezyum başta olmak üzere bir çok metal dökümü gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin özellikle magnezyum alanındaki tüm taleplerini, 30 yıllık magenzyum döküm tecrubemizle karşılamakta olup, yeni projelerine çözüm sağlamaktayız.

Magnezyum alanında, yarı mamul veya son ürün ihtiyaçlarınızı profesyonel anlamda ve izlenebilir kalite yönetimi ile sizlere tedarik etmekteyiz. Yeni proje ve fikirlere açık olan YILDIRIM DÖKÜM, sizlerden gelecek olan taleplere göre üretim bandını genişletme veya şekillendirme yeteneğine sahiptir.

YILDIRIM DÖKÜM olarak, magnezyum yanısıra alüminyum ve çinko dökümü de gerçekleştirmekteyiz. Bunların dışında, müşterilerimizin isteği doğrultusunda, üretim hattımızın teknik kapasitesine paralel olarak, istenilen tüm döküm işlemlerini gerçekleştirebiliriz.

Sektörde Garantili ürün satan firma olmanın mutluluğunu sizlerle de paylaşmak isteriz..
ISO 9001:2008 kalite yönetim sistem belgeli Firmamızda TSE uygunluk belgeli olarak ürettiğimiz ürünlerimizi kimyasal analiz ve kalite kontrol raporu ile müşterilerimize göndererek kalite odaklı çalışmaktayız.

Firma olarak prensibimiz: Katodik korumayı ve anot üretimini sadece sipariş-üretim sürecine dayalı ticari bir faaliyet olarak değerlendirmeyip, müşteri sorunlarıyla yakından ilgilenerek sektörümüzün yeniliklerini paylaşıp kullanım amacına uygun kaliteli ürünü zamanında müşterilerimizle buluşturmaktır.